Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
dost adr
biz kimiz?

Mükemmelliğe Dayalı Hizmet Anlayışı

DOST ADR Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri Ticaret Sanayi Limited Şirketi (DOST ADR TMGDK) Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından 13 bölge de 81 ile hizmet verecek şekilde yetkilendirilmiş ülkemizin en saygın danışmanlık kuruluşudur.

DOST ADR TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIK HİZMETLERİ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ; 2013 yılında Dost Akademi Eğitim ve Danışmanlık Firmasının Kurucusu ve aynı zamanda Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı olan Erdal Arslan tarafından kurulmuştur.

Firma ilk olarak İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu olarak hizmet vermeye başlamış olup; 2015 yılında bu eğitimlere ek olarak Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ve SRC-5 eğitimlerini de sunmaya başlamıştır.

Kısa sürede uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile eğitim verdiği alanlarda en çok tercih edilen eğitim kurumları arasında yer almayı başarmıştır. Uzman eğitici kadrosu ile eğitim kalitesinden ödün vermeden müşteri odaklı, güler yüzlü ve deneyimli personelleri ile eğitim ve hizmet alanında oluşturmuş olduğu ağını yüksek memnuniyet oranıyla genişletmektedir.

DOST ADR Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Kuruluşu; 2015 yılından bu yana sektörde ihtiyaç duyulan Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmetini, Uluslararası Sözleşmeler Kapsamında Karayolu (ADR), Demiryolu (RID), Denizyolu (IMDG) ve Havayolu (DGR) taşımacılık faaliyetleri çerçevesinde ulaştırma zincirindeki tarafların görevlerini eksiksiz bir biçimde yerine getirmeleri için, ihtiyaçların sistemli olarak karşılanabilmesi düşüncesiyle, her biri alanında uzman olan kadrosuyla değerli firmalarına hizmet vermektedir.

DOST ADR ailesi olarak her zaman daha iyiyi hedefliyor ve sizlerin katkılarıyla giderek büyüyoruz.

Dost ADR TMGDK a.ş olarak;

KALİTE POLİTİKAMIZ

Misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayarak, sürekli iyileştirme ve gelişme çabası içinde çalışmaktayız. Bu doğrultuda verdiğimiz hizmetleri yüksek standartlarda gerçekleştirmek ve tüm paydaşlarla memnuniyet odaklı ilişkiler kurmaktayız.

VİZYONUMUZ

DOST ADR Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlık Kuruluşu olarak TMGD ile ilgili tüm süreçlere hâkim; Çevre ve Halk sağlığını ön planda tutup kaliteden ödün vermeyen, etik, kurumsal ve müşteri memnuniyeti odaklı; sürekli değişim ve gelişim yaklaşımıyla rakipleriyle değil kendisiyle yarışan bir kurum olarak sektörde fark yaratmak istiyoruz.

MİSYONUMUZ

Firmalarımıza vermiş olduğumuz hizmetleri bir zorunluluktan öte insani bir sorumluluk olarak gören kurumumuzun misyonu; ülkemizde Tehlikeli Madde bilincinin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu süreç boyunca her türlü bilgiyi paylaşarak çoğaltmaktır.

KALİTE HEDEFLERİMİZ
Bir Bakışta DOST ADR

Tüm hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyeti

Dot ADR TMGDK olarak yılların verdiği sektörel tecrübemizi, günümüz gelişen teknolojisi ile harmanlayarak sizlere %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermenin garantisini sunuyoruz.

Ylından Günümüze
0
İlimizde Şubelerimizle
0
Personel Sayımızla
0 +
Tamamlanan Proje
0 +