Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

46 – Maraş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 46 – Maraş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Maraş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Maraş tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetini verirken firmamız, ADR gibi karayolunda tehlikeli madde taşımacılığı hakkında bilgilendirmeler içeren mevzuatlara bağlı şekilde danışmanlık hizmeti vermektedir. Bu nedenle firmamız Maraş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı gibi önemli illerde hizmet veren en değerli firmalardan bir tanesidir. Firmamızın bu kadar beğenilmesinin ve tercih edilmesinin en büyük etkeni olarak alanında uzman ve ADR ve diğer mevzuatlar konusunda deneyimli bir personel kadrosu ile hizmetlerini yürütmesi örnek gösterilebilir. Buna ek olarak müşteri memnuniyetine son derece önem veren firmamız, müşterilerin istek ve önerileri doğrultusunda hareket etmektedir. Bu sayede sürekli kendisini geliştiren, dinamik bir firma haline gelmiştir. Sizler de Maraş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetini almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Maraş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmetinin Önemi

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti, diğer bir deyişle TMGD, sanayi bölgelerinde iş yapan işletmelerin en çok aldığı hizmetlerden bir tanesidir. Bu hizmet ile birlikte firmamız sizlere tehlikeli maddelerin taşıma, boşaltma ve doldurma gibi işlemlerinin nasıl ve hangi prosedürlere göre yapılması gerektiğini gösterecektir. Bu nedenle bu hizmetin işletmeler için ne kadar önemli olduğu tahmin edilebilir. Firmamız, müşterilerine ADR, yani karayolunda tehlikeli madde taşınması ile ilgili mevzuatta belirtilenlere göre danışmanlık verecektir. ADR hizmeti ile birlikte ülkemizde kullanılan havayolu, demiryolu ve denizyolu mevzuatları konusunda da sizlere danışmanlık vermekteyiz.

Maraş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Maraş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

ADR Hizmetimizde Yer Alan Hizmetler Nelerdir?

TMGDK kurallarına göre hareket eden firmamız, ADR hizmetiyle birlikte en çok tercih edilen taşımacılık türü olan karayolu taşımacılığında tehlikeli maddelerin nasıl taşınması ve saklanması gerektiğini sizlere iletecektir. Buna ek olarak aşağıdaki hizmetler sizlere sunulmaktadır:

  • Firmamız işletmelere ve bu süreçlerde yer alan personellere ilgili olan her türlü eğitimi ve danışmanlığı vermektedir.
  • Tehlikeli maddelerin taşınacağı araç, kamyon ve tırlar ADR mevzuatına uygun şekilde geliştirilip o şekilde taşınmalıdır. Firmamız bu nedenle bu araçların mevzuata uygun olup olmadığının kontrolünü yapacaktır.
  • Tehlikeli maddeler taşınırken insan ve çevre sağlığına zarar gelmemesi adına bilgilendirmeler de yapılacaktır.
  • Tehlikeli atıkların tanımlanması, sınıflandırılması ve nasıl imha edileceği konusunda bilgilendirmeler hem işletme sahibine hem de personellere verilecektir.
  • Mevzuatlarda oluşabilecek olan değişiklikler danışmanlık verilen işletmelere haberdar edilecek, yeni mevzuat kurallarına göre değişiklikler ve geliştirmeler yapılacaktır.
  • Kaza gibi istenmeyen durumlarda ilgili evrak işleri tamamlanacak ve ilgili kurumlara gönderilecektir. Ayrıca kazadan sorumlu olan ihmal ve ihlal durumu var ise bu da tespit edilip raporlanacaktır.

Tüm bu hizmetler ile birlikte ADR hizmeti tamamlanmaktadır. Tehlikeli maddelerin taşınması sürecinde son derece hassas davranılmalıdır. Bunun için personellerin ve işletme sahiplerinin çok dikkatli olması gerekmektedir. Bu sayede hem insan hem de çevre sağlığı korunarak rahat bir şekilde taşımacılık yapılabilmektedir.

Bunu Paylaş: