Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

77 – Yalova Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 77 – Yalova Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Yalova Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Yalova tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimize son derece önemli olan insan sağlığını nasıl koruyabileceğiniz hakkında danışmanlık veriyoruz. Tehlikeli maddelerin taşınması, doldurulması ve hatta boşaltılması gibi durumlar insan sağlığını tehlikeye atabilecek durumlardır. Bu durumlarda güvenlik önlemlerinin alınması ve dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerekmektedir. Bunun için de elbette bu konularda bilgi sahibi olunması için danışmanlık hizmeti alınmalıdır. Bu noktada devreye profesyonel hizmet veren firmamız girmektedir.

Yalova Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, diğer bir adı ile TMGD hizmetimizde müşterilerimize ihtiyaçları olan tüm bilgileri sunmaktayız. Bu bilgileri sunarken alanında uzman ve son derece deneyimli bir personel kadrosu ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel personel kadromuz, hizmetlerinde tehlikeli maddelerin taşınması ile ilgili olan mevzuatlara son derece hakim olarak hareket etmektedir. Bu sayede sizler bu danışmanlık hizmetini aldığınızda bilmeniz gereken tüm konuları en ince detayına kadar öğrenmiş olursunuz. Firmamız ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yalova gibi sanayi bölgesinde yer alan işletmelerin son derece dikkatli bir şekilde davranması gerekmektedir. TMGDK yetkisi ile hizmet veren firmamız her zaman sizlere destek olmaktadır.

Yalova Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Sınıflandırılması

Tehlikeli maddelerin sınıflandırılması, bu tehlikeli maddelerin nasıl taşınacağı konusunda bizlere yardımcı olmaktadır. Tehlikeli maddeler ADR adı verilen mevzuata göre sınıflandırılmıştır. Bu mevzuat aslında karayollarında tehlikeli maddelerin nasıl taşınacağı hakkında bilgiler veren bir mevzuattır. Mevzuatta yer alan tehlikeli madde sınıflarından başlıcaları şunlardır: Organik peroksitler, bulaşıcı maddeler, radyoaktif maddeler, zehirli maddeler, aşındırıcı maddeler, yükseltgen maddeler, alevlenir katılar ve sıvılar, patlayıcı maddeler ve nesneler, gazlar, kendiliğinden tepkimeye giren maddeler, su ile temas ettiğinde alevlenir gazla açığa çıkartan maddeler gibi sınıfladır. Bu sınıfların her biri son derece büyük bir özen ile taşınmalıdır. Ülkemizde en çok tercih edilen taşıma yöntemi karayolu ile taşımacılıktır. Firma olarak müşterilerimizin ADR hizmeti ile birlikte karayolunda bu tehlikeli maddeleri nasıl taşıması gerektiği konusunda hizmet vermekteyiz.

Yalova Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Yalova Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

ADR Hizmeti Nedir

TMGD hizmetimizle birlikte ADR hizmetimiz de bulunmaktadır ve bu hizmetlerde pek çok farklı alt hizmet yer almaktadır. Tehlikeli maddelerin taşınmasında rol oynayan tüm personellerin eğitim alması danışmanlık hizmetimizin içinde yer almaktadır. Ayrıca acil durum prosedürlerinin belirlenip uygulamaya geçirilmesi de bu hizmetlerimizde yer almaktadır. Taşımacılık esnasında insan ve çevre sağlığı etkilenmeyecek şekilde taşımacılığın yapıldığından emin olmak gereklidir. Bu nedenle tehlikeli maddeler ile işlem yapan firmaların ilgili mevzuatlara uyup uymadığını kontrol etmek amacı ile saha çalışmaları da yapmaktayız. ADR hizmeti ile birlikte ADR mevzuatında oluşan değişikliklerde danışanlarımızı haberdar etmekteyiz. Yalova Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı alan danışanlarımızın sayısı azımsanamayacak kadar fazladır. Bu nedenle güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Bunu Paylaş: