Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

80 – Osmaniye Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 80 – Osmaniye Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Osmaniye Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Osmaniye tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetimizde yer alan alt hizmetler sayesinde müşterilerimize çok geniş çaplı bir hizmet çerçevesi sunuyoruz. Firma olarak, müşterilerimizi memnun edebilmek amacı ile onların istek ve önerilerine göre hareket ederek bu doğrultuda sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Uzun süredir bu sektörde hizmet vermeye devam etmemizin en önemli sebebi budur. Firmamız buna ek olarak alanında uzman ve tehlikeli maddelerin taşınması ile ilgili hükümleri içeren mevzuatlara hakim olan personeller ile çalışarak hizmetlerini en üst seviyeye çıkartmıştır. Bu sebeple müşteri memnuniyet oranımızın bir hayli yüksek olduğunu söylemek mümkündür.

Osmaniye tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, diğer adıyla TMGD hizmeti, son derece büyük bir önemle yapılması gereken hizmetlerin başında gelmektedir. Çünkü bu hizmet, hem insan hem de çevre sağlığını etkileyen önemli bir hizmettir. Tehlikeli maddelerin pek çok zararının olduğu bilinciyle bu hizmeti en ince detayına kadar özen göstererek yapmak gereklidir. Bu konuda firmamız Osmaniye ve çevresindeki tüm illerdeki danışmanlarından tam not almıştır. Firmamız ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Osmaniye Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Osmaniye Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Osmaniye Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı İçeriği

TMGDK yetkisiyle hizmet veren firmamız, bu hizmetinde müşterilerine çeşitli konularda yardımcı olmayı hedefler. Tehlikeli maddelerin taşınması, boşaltılması ve doldurulması gibi konularda müşterilerine destek veren firmamız, bu alanda en iyi firmaların başında gelmektedir. Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı ile birlikte yanıcı, patlayıcı, radyoaktif, yükseltgen, bulaşıcı, su ile temas ettiğinde alevlenir gazlar çıkaran maddelerin neler olduğu ve bu maddelerin nasıl taşınması gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Firmamız TMGD hizmetine ek olarak pek çok farklı alt hizmeti de bulundurmaktadır. Bu hizmetlerden bazıları şu şekildedir:

  • Tehlikeli maddelerin taşınmasında görev yapan personellerin bu maddelerin işlenmesi hakkında bilgilendirilmesinin sağlanması
  • Tehlikeli maddeleri taşıyacak olan çeşitli araç ve tırların ilgili mevzuatlara uygun hale getirilmesinin sağlanması
  • Tehlikeli maddeler ile iş yapan işletmelerin mevzuata uygun hareket edip etmediğini saptamak için saha çalışmalarının yapılması
  • Acil durumlar söz konusu olduğunda acil durum prosedürlerinin nasıl uygulanması gerektiği hakkında danışmanlık verilmesi
  • Mevzuatlarda herhangi bir değişiklik olduğunda firmaların bilgilendirilmesi ve gerektiğinde yeni düzenlemelerin yapılmasına destek verilmesi gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

ADR ve ADR Hizmeti Nedir

ADR hizmeti, karayolunda tehlikeli maddelerin nasıl taşınması gerektiği konusunda bilgiler içeren ADR mevzuatına uygun şekilde danışmanlık verilen hizmetimizin adıdır. ADR mevzuatı, 2010 yılından beri aktif şekilde ülkemizde geçerliliğini sağlamaktadır. Bu nedenle karayolunda tehlikeli madde taşıyacak olan işletmeler mutlaka ADR mevzuatına uygun şekilde hareket etmelidir.

Osmaniye Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetimiz ile birlikte Osmaniye ve çevresinde üstün kalitedeki danışmanlığımızı siz değerli müşterilerimiz ile buluşturmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda sürekli kendisini geliştiren, dinamik bir firma olarak danışmanlık hizmetlerimizi yüz yüze, online ve telefon yolu ile gerçekleştirebiliyoruz.

Bunu Paylaş: