Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

79 – Kilis Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 79 – Kilis Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Kilis tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetimizde yer alan pek çok farklı alt hizmet ile birlikte çok çeşitli ve kapsamlı bir danışmanlık hizmetini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Firma olarak her zaman müşteri odaklı bir çalışma prensibine sahibiz. Bu sebeple müşterilerimizden bizlere iletilmiş olan istek ve öneriler doğrultusunda sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Danışmanlık hizmeti yüz yüze, online ya da telefon aracılığı ile yapılabilmektedir. Fakat bazı durumların tespiti ve kontrolü için mutlaka yüz yüze görüşmelerin yapılması şarttır.

Kilis tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, kısaltma olarak TMGD hizmeti ile birlikte müşterilerimize bilmeleri gereken her konuyu en ince detayına kadar anlatmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz bu konu hakkında son derece bilgili şekilde işlemlerini yürütmektedir. TMGDK yetkisi ile birlikte müşterilerimize vermiş olduğumuz bu hizmet sayesinde legal yollardan tehlikeli maddeler nasıl güvenilir şekilde taşınır, bu öğretilmektedir. Kilis ve çevresindeki illere de çok fazla şekilde bu danışmanlık hizmetimizi sunmaktayız. Firmamız hakkında ve diğer hizmetlerimiz hakkında ek bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kilis Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Taşınması

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı içerisinde yer alan tehlikeli maddelerin taşınması konusu, farklı mevzuatlar ile standardize edilmiştir. Bu standardize edilmenin sebebi olarak ise tek tip uygulamanın olmasının kontrolü ve birliği daha iyi sağlamasıdır. Bu sayede denetlemeler ile birlikte güvenilir bir şekilde bu maddelerin taşınması sağlanabilmektedir. Firmamız, TMGD hizmetine ek olarak ADR adı verilen mevzuat konusunda da hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. ADR, 2010 yılından beri ülkemizde aktif şekilde rol oynayan, karayolunda tehlikeli maddelerin nasıl taşınması gerektiğini açıklayan mevzuattır. ADR hizmeti ile birlikte bu mevzuatta yazan kurallara göre sizlere danışmanlık vermekteyiz. Firmamız karayolu, demiryolu, denizyolu ve havayolunda da tehlikeli maddelerin taşınması konusunda danışmanlık vermektedir. Fakat en çok kullanılanı karayolundaki mevzuat, yani ADR mevzuatıdır.

Kilis Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Kilis Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Tehlikeli Maddelerin Sınıflandırılması

Tehlikeli maddelerin sınıflandırılması konusu, pek çok konuda kişilerin işini hafifletmektedir. Çünkü tehlikeli maddeler tek tip değildir, pek çok farklı özelliğe sahip maddeler ve nesneler bulunmaktadır. Bu maddelerin sınıflandırılması ile birlikte ilgili mevzuatlarda da daha kolay bir şekilde anlatımlar yer almaktadır. Hangi maddenin nasıl taşınması, boşaltılması ve doldurulması gerektiği ile ilgili bilgiler daha net bir şekilde karşı tarafa ulaştırılabilmektedir. Bu nedenle tehlikeli maddelerin sınıflandırılması pek çok açıdan iş gören bir uygulamadır.

Tehlikeli maddeler ADR mevzuatındaki sınıflandırmaya göre ayrılmıştır: Gazlar, alevlenir katılar ve alevlenir sıvılar, yükseltgen maddeler, radyoaktif maddeler, bulaşıcı maddeler, kendiliğinden alev alan maddeler gibi çeşitli sınıflandırmalar mevcuttur. TMGD hizmetimiz ile birlikte bu maddeler hakkında geniş çaplı bilgi alabilirsiniz. Kilis ve ülkemizdeki tüm illere üstün hizmet politikası ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Firma olarak Kilis Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı konusunda bilinçlendirmeyi hedefliyoruz.

Bunu Paylaş: