Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

81 – Düzce Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 81 – Düzce Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Düzce Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Düzce tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti veren firmamız, bu hizmeti verirken müşterilerin istek, öneri ve önceliklerine göre hareket etmektedir. Firma olarak her zaman müşteri odaklı bir çalışma prensibine sahip olduğumuz için bu alanda uzun yıllar boyunca hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamız tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, yani diğer bir adıyla TMGD konusunda son derece deneyimli bir firmadır. Bunun en büyük kanıtı olarak ise alanında uzman ve karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolunda tehlikeli maddelerin taşınması ile ilgili bilgiler içeren mevzuatlara hakim olan bir profesyonel kadrosuna sahip olması gösterilebilir. Tüm bu sebeplerden ötürü yaptığımız tüm hizmetleri en profesyonel şekilde sizlerin karşısına çıkarıyoruz.

Son derece önemli yollara sahip olan Düzce Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı çok daha büyük bir öneme sahip olmaktadır. Bu nedenle Düzce ilindeki işletmeler de mutlaka bizimle iletişime geçerek fırsatlarımızdan faydalanmalıdır.

Düzce Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Nedir

TMGD, yani tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetiyle birlikte müşterilerimize ihtiyaçları olan bilgileri sunarak onların işlerini çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapmalarına yardımcı oluyoruz. Bu sebeple firmamız müşteri memnuniyet oranı oldukça yüksek olan bir firmadır. Müşterilerimizin tehlikeli maddeleri boşaltma, doldurma ve taşıma gibi süreçlerde yalnız bırakmayarak onların ne yapması gerektiğini danışmanlık ile açıklıyoruz. Danışmanlık alınmadan tehlikeli maddelerin taşınması, son derece ciddi sonuçlara yol açabilir. Bu sebeple bu sektördeki her işletme mutlaka TMGDK tarafından yetkilendirilmiş firmamızdan bu hizmeti almalıdır.

Düzce Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Düzce Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

ADR ve ADR Hizmeti Nedir

ADR hizmeti, ADR mevzuatındaki bilgilerin işletme sahiplerine danışmanlık ile aktarılmasına verilen addır. ADR mevzuatı ülkemizde 2010 yılından beri kullanılmaya devam eden bir mevzuattır. Bu mevzuata göre bazı konularda işletmeler istedikleri şekilde hareket edemezler. Bağlayıcı özelliği olan bu mevzuat sayesinde tehlikeli maddelerin taşınmasında belirli kurallar koyulmuştur. ADR mevzuatı karayolunda tehlikeli maddelerin taşınması hakkındaki bilgileri barındırmaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen taşıma yöntemi olan karayolunda tehlikeli maddelerin taşınması ile ilgili istediğiniz her bilgiyi firmamızdan öğrenebilirsiniz. Buna ek olarak, sizlere sunduğumuz diğer ek fırsatlar vardır. Bu ek fırsatlardan bazıları şu şekildedir:

  • Tehlikeli maddelerin taşınması ve boşaltım ve dolum süreçlerinde görev yapan personellerin eğitim ile bilgilendirilmesi
  • Acil durum prosedürlerinin işletme içerisindeki herkese açıklanması
  • Tehlikeli maddeleri taşıyacak olan araçların mevzuata uygun özelliklere sahip olduğundan emin olunması
  • Kaza gibi durumlarda ihlal ve ihmal gibi durumların varlığında rapor hazırlayıp ilgili kurumlara teslim edilmesi
  • Mevzuat değişikliklerinde danışanları uyararak yeni değişikliklere göre yeni önlemlerin alınmasının sağlanması ve danışmanlık verilmesi

Düzce ili içerisindeki tüm işletmeler gönül rahatlığı ile bizimle çalışabilir. ADR hizmeti ile birlikte diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunu Paylaş: