Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

74 – Bartın Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 74 – Bartın Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Bartın Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Bartın tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetimiz ile birlikte Bartın ve çevresinde tehlikeli maddeler konusunda bilgilendirmeler yapmaktayız. Firmamız, bu alanda en çok tercih edilen ve adından sık sık söz ettiren firmaların başında gelmektedir. Bunun en büyük sebebi olarak ise müşterilerimize vermiş olduğumuz üstün kalitedeki hizmet örnek gösterilebilir.

Firma olarak her zaman kendisini geliştiren ve oldukça deneyimli kişiler ile çalışan, profesyonel bir firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Sizler de müşterilerimizden biri olarak bu üstün kalitedeki hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle Karadeniz ve Bartın çevresinde çok fazla sayıda danışmanımız bulunmaktadır. Tüm danışmanlarımız hizmetlerimizden son derece memnundur. Özellikle Bartın Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetimiz en çok beğenilen ve tercih edilen hizmetlerimizin başında gelmektedir.

Bartın Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Taşınması Süreci

Tehlikeli maddelerin taşınması, boşaltılması ve doldurulması gibi süreçlerde belli başlı kurallara göre hareket edilmelidir. Bu kurallara göre müşterilerimizin bilinçlenmesini sağlamak ve hizmetlerini en iyi şekilde yerine getirmek için canla başla çalışmaktayız. Firmamız, müşterilerine tehlikeli maddeleri nasıl taşıması gerektiği hakkında önemli bilgiler vermektedir. Çünkü tehlikeli maddelerin taşınma süreçleri, taşınma yöntemine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu değişiklikler karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu gibi taşıma yöntemlerine bağlıdır.

Bartın Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Bartın Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Ülkemizde en fazla tercih edilen taşınma yöntemi karayolu olduğu için müşterilerimiz de en çok karayolunda tehlikeli maddelerin taşınması ile ilgili danışmanlık hizmetimizi almak istemektedir. Bu noktada devreye ADR hizmeti girmektedir. ADR, karayolunda tehlikeli maddelerin taşınması ile ilgili bilgilendirmeleri içeren ilgili mevzuattır. 2010 yılından beri Türkiye’de geçerliliği olan bu mevzuat sayesinde tehlikeli maddelerin karayolunda nasıl taşınması gerektiği standardize edilmiştir. TMGDK yetkisi ile hizmet veren firmamız da bu hizmetimiz ile birlikte sizlere ihtiyacınız olan bilgileri sunmaktadır.

ADR Hizmetimizde Bulunan Alt Hizmetler

TMGD hizmetimiz ve ADR hizmetimizde bulunan alt hizmetlerden bazıları şunlardır:

  • Tehlikeli maddelerin taşınması, doldurulması ve boşaltılması gibi süreçlerde görev yapan personel ve işletme sahiplerinin tehlikeli maddeler hakkında bilgilendirilmesi
  • Tehlikeli maddeleri taşıyacak olan araç tır ve kamyonların ilgili mevzuata uygun şekilde yenilenmesi, yeni alınacak araçların da mevzuata uygun özelliklere sahip araçlar arasından tercih edilmesinin sağlanması
  • Tehlikeli maddeler taşınırken hem insan hem de çevre sağlığına dikkat edilmesinin sağlanması
  • Tehlikeli atıkların tanımlanması, sınıflandırılması gibi konular hakkında da danışmanlık verilmesi
  • Mevzuatta herhangi bir değişiklik olduğunda tüm danışan işletmelere bu değişiklik hakkında bilgiler verilmesi, gerektiği taktirde yeni önlemler alınmasının sağlanması

Bartın ve çevresinde ADR hizmeti alan danışan sayımız oldukça fazladır. Bu sebeple müşteri memnuniyet oranımızın oldukça yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de üstün kalitedeki hizmetlerimizden faydalanmak ve tehlikeli madde güvenlik danışmalığı hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunu Paylaş: