Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

36 – Kars Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 36 – Kars Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Kars Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Kars tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti veren firmamız, bu hizmetini yerine getirirken en ince detaylara kadar dikkat etmektedir. Firma olarak her türlü tehlike maddenin taşınması, ambalajlanması, doldurulması ve boşaltılması gibi süreçlerde işletme sahiplerine danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bu danışmanlık hizmetimizde müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile işlemlerini yürütmektedir. Bu nedenle Doğu Anadolu’da ve özellikle Kars ilinde çokça tercih edilen firmalardan bir tanesi haline gelmiş bulunmaktadır.

Kars Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hakkında

Kars Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı, tehlikeli madde lojistiği ya da üretimi yapan her işletmenin mutlaka alması gereken bir danışmanlık hizmetidir. Bu hizmet ile birlikte firma olarak müşterilerimize ADR hizmeti vererek karayolunda tehlikeli madde taşınması ile ilgili gerekli olan tüm ayrıntıları iletiyoruz. Bu sayede tehlikeli madde taşınma sürecinde ortaya herhangi bir olumsuz durumun çıkmamasını da sağlamış oluyoruz. Buna ek olarak, işletme sahipleri için uygun olan acil durum prosedürlerinin uygulanmasına da destek veriyoruz. Bu nedenle firmamız her türlü koşulda müşterilerine can ve mal güvenliği konusunda yardımcı olmaktadır.

Kars Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Kars Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Firmamız, TMGDK tarafından belirlenmiş olan kuralların en iyi şekilde uygulanabilmesi açısından sahaya inerek denetleme işlemlerini de yürütmektedir. Bu esnada işletmelerin eksik ve hatalı yönlerini işletme sahiplerine bildirerek bu durumlar için rapor hazırlayarak onlara danışmanlık sağlamaktadır. Danışmanlık hizmetimizde Kars ili gibi lojistik konusunda son derece önemli olan ilimizde her türlü eğitimi sizlere vermeye hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Prosedürleri

TMGD hizmeti veren firmamız karayolunda tehlikeli madde taşınması ile ilgili hükümleri içeren ADR; havayolu ile tehlikeli madde taşınması ile ilgili bilgileri içeren DGR ve demiryoluyla tehlikeli madde taşınması hakkında bilgilendirme yapan IMDG CODE gibi kuralların en iyi şekilde uygulanması adına canla başla çalışmaktadır. Ülkemizde 2010 yılından beri aktif şekilde uygulanan ADR hizmeti ile birlikte tehlikeli madde taşınması ile ilgili her türlü inceleme ve kontroller firmamız tarafından yapılmaktadır. Olumlu olumsuz durumlar tespit edilerek taşımacılık esnasında görev alan tüm personellere de eğitim ve güvenlik tavsiyeleri vermek bizlerin görevidir.

TMGDK kurallarını içerek mevzuatta bazı durumlarda değişiklikler meydana gelebilir. Firma olarak bu değişiklikler hakkında işletme sahiplerini uyararak en iyi şekilde bu hizmeti sizlere sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Kars ve çevresinde de eğitim ve danışmanlık hizmeti veren firmamız, alanında uzman ve deneyimli personel kadrosu ile sizlerin tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duymaktadır. Genel denetimler ve firmalara verdiğimiz danışmanlıklar konusunda her zaman olumlu dönüşler alan firmamız Türkiye’nin dört yanında 81 ile en başarılı şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Bu nedenle bu alanda adından sık sık söz ettiren firmaların başında gelmektedir. Kars Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı konusunda hizmet almak istiyorsanız eğer bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bunu Paylaş: