Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

37 – Kastamonu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 37 – Kastamonu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Kastamonu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Kastamonu tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti veren firmamız, bu hizmeti yerine getirirken her türlü detaya önem vererek hareket etmektedir. Kastamonu ve çevresindeki tüm illere hizmet veren firmamız, bu alanda köklü bir firma olması sebebi ile memnuniyet oranı da bir hayli yüksektir. Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı konusunda son derece uzman ve profesyonel bir personel kadrosu ile çalıştığımızdan dolayı her zaman yaptığımız işte en iyisini hedeflemekteyiz. Bu nedenle sizler de tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı konusunda güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Kastamonu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Neleri Kapsar?

Kastamonu tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti ile birlikte siz değerli müşterilerine tehlikeli maddelerin taşınması, doldurulması, boşaltılması ve satın alınması hakkında bilmeniz gerekenler hakkında sizlere danışmanlık veren bir firmadır. Bu hizmet içerisinde ek olan diğer hizmetlerimiz ise aşağıdaki gibidir:

  • Tehlikeli madde dolum ve boşaltımı esnasında kullanılacak olan araç ve gereçlerin kontrollerinin yapılması
  • Tehlikeli madde dolum, boşaltım ve lojistik süreçlerinde görev alan personellere ilgili eğitimlerin verilmesi
  • Kaza ve olumsuz durumlarda rapor tutarak bu raporları TMGDK ile paylaşması
  • Tehlikeli madde taşınması esnasında kullanılacak olan araçların kontrollerinin yapılması
  • Saha çalışması yaparak işletmelerin kurallara uyup uymadığının kontrol edilmesi
  • Eksik görülen durumlarda ilgili işletmelere danışmanlık verilerek eksikliklerin giderilmesinde yardımcı olmak
  • Tehlikeli madde taşınırken çevre ve insan sağlığını göz önünde bulundurarak herhangi olumsuz bir durumun ortaya çıkmaması için kontroller yapılması
  • Uygun acil durum prosedürlerinin uygulanması
  • Mevzuatta olabilecek çeşitli değişiklikler konusunda danışanların haberdar edilmesi

gibi hizmetler firmamızın sizlere vermiş olduğu hizmetler arasındadır.

Kastamonu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Kastamonu Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Tehlikeli Madde Taşınmasında Çevre Sağlığının Korunması

ADR hizmeti ile birlikte karayolu üzerinde uygulanacak olan tehlikeli madde taşınması ile ilgili mevzuat sayesinde hem çevre sağlığı hem de insan sağlığı korunabilmektedir. Bu nedenle firmamız, işletmelerin tehlikeli madde taşırken bu mevzuata uyduğunu kontrol etmeyi kendisine bir borç olarak görmektedir. Firmamız, çevre ve insan sağlığını tehlikeye atabilecek durumlarda ya da kazalarda ihmal olup olmadığını da araştırarak ilgili yerlere bildirmektedir. Buna ek olarak, oluşabilecek olumsuz durumların engellenmesi için üstün çaba harcayarak danışanlarını sürekli takip etmektedir. Bu sayede TMGD hizmeti en iyi şekilde yerine getirilmiş olacaktır.

Firmamız, müşterilerinin istek ve önerileri doğrultusunda en iyi hizmeti verebilmek adına canla başla çalışmaktadır. Karayolu, havayolu, demiryolu ve deniz yolu aracılığı ile taşınan tehlikeli maddelerin nasıl taşınması gerektiğine dair kuralların uygulanması için elinden geleni yapmaktadır. Bu sayede kazaların ve ciddi ihlallerin oluşmasının da önüne geçmektedir. Buna ek olarak, tehlikeli atıkların tanımlanması ve atık riskinin azaltılması hakkında da işletme sahiplerine ve bu sektörde çalışan personellere eğitim vermekteyiz. Kastamonu ve çevresinde hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunu Paylaş: