Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

71 – Kırıkkale Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 71 – Kırıkkale Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Kırıkkale Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Kırıkkale tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetimizden faydalanan işletme sayısı azımsanamayacak kadar fazladır. Kırıkkale ve çevresinde hizmet veren firmamız, tüm işletmelerin tehlikeli maddeleri nasıl taşıması, doldurması ve boşaltması hakkında geniş bilgi sahibi olmasını hedeflemektedir. Bu sebeple hizmetlerini en iyi şekilde sürdürmeyi planlayan firmamız, müşteri odaklı bir çalışma prensibine sahiptir. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetine özen gösteriyoruz. Bu nedenle Kırıkkale ve çevresinde adından sık sık söz ettiren firmalardan birisi haline gelmiş bulunuyoruz.

Tehlikeli maddelerin insan ve çevre sağlığı açısından büyük bir tehlike oluşturduğunun farkındayız. Bu sebeple ilgili mevzuatlara uygun bir şekilde bu maddelerin taşınması için elimizden geleni yapıyoruz. Diğer bir adı TMGD olan bu danışmanlık hizmetimizi alanında uzman ve ilgili mevzuatlara son derece hakim olan bir personel kadrosu ile sizlere sunuyoruz. Bu sayede almanız gereken tüm bilgilendirmeleri en profesyonel ve eksiksiz bir şekilde sizlere getiriyoruz. Kırıkkale Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı için hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tehlikeli Maddeler ve Sınıflandırılması

TMGDK yetkisi ile hizmet veren firmamız, her şeyden önce tehlikeli maddelerin ne olduğu ve nasıl sınıflandırılması gerektiği hakkında müşterilerine bilgi vermektedir. Bu bilgilerin gerek bu sektördeki gerekse tüm diğer sektörlerdeki kişiler tarafından en azından temel bir düzeyde bilinmesi gerektiğini savunuyoruz. Bu nedenle ADR mevzuatında yer alan tehlikeli maddelerin sınıflandırılmasına göre eğitimlerimizi veriyoruz. ADR mevzuatı, ülkemizde tehlikeli maddelerin karayolunda nasıl taşınması gerektiği konusunda bilgiler içeren mevzuattır ve ülkemizde 2010 yılından beri kullanılmaktadır.

Ülkemizde en çok tercih edilen taşıma yöntemi de karayolu taşımacılığı olduğu için ADR hizmeti ile birlikte bilmeniz gerekenleri sizlere sunuyoruz. ADR’nin tehlikeli maddeler sınıflandırılmasında yer alan bazı sınıflar şu şekildedir: Gazlar, patlayıcı maddeler ve patlayıcı nesneler, alevlenir sıvılar ve alevlenir katılar, kendiliğinden tepkimeye giren maddeler, kendiliğinden yanmaya yatkın maddeler, zehirli maddeler, radyoaktif maddeler, muhtelif tehlikeli maddeler, su ile temas ettiğinde alevlenir gazlar açığa çıkartan maddeler, organik peroksitler ve bulaşıcı maddeler. Tüm bu maddelerin nasıl taşınması gerektiği Kırıkkale Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetimiz ile sizlere gösterilmektedir.

Kırıkkale Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Kırıkkale Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

TMGD ve İnsan ve Çevre Sağlığı

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetimiz ile birlikte hem insan hem de çevre sağlığını tehlikeye atmadan işletmelerin bu ürünleri işlemesi ve taşıması hakkında danışmanlık veriyoruz. Firma olarak müşterilerimize buna ek olarak acil durumlarda uygulanması gereken prosedürleri de göstererek kaza gibi durumlarda neler yapılması gerektiğini öğretiyoruz. Bu sayede tehlikeli maddeler ile çalışan işletmeler çok daha bilinçli şekilde hareket ederek hem insan hem de çevre sağlığına zarar vermeden işlemlerini yürütmektedir. Kırıkkale Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmeti sürdüren firmamız, en iyi şekilde sizlere hizmet verebilmek adına canla başla çalışmaktadır. ADR hizmeti ile birlikte sizlere danışmanlık vermekten mutluluk duyarız.

Bunu Paylaş: