Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

41 – Kocaeli Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 41 – Kocaeli Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Kocaeli Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Kocaeli tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti verirken firmamız en iyi ve en üstün kalitedeki hizmeti müşterilerine sunmak için canla başla çalışmaktadır. Firmamız her zaman tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı konusunda en çok tercih edilen firmaların başında gelmektedir. Bunun en büyük sebebi olarak ise müşterilerimize vermiş olduğumuz önem ve profesyonel kadromuz gösterilebilir. Alanında uzman ve Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı konusunda son derece profesyonel bir çalışma kadrosu ile tüm hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bu nedenle Kocaeli ve çevresinde müşteri memnuniyet oranı en yüksek olan firmalardan bir tanesiyiz. Firmamız ve vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz hakkında daha geniş bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığına Tabi Olan Ürünler

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti Kocaeli ilinde çokça tercih edilen hizmetlerden bir tanesidir. Bunun en büyük sebebi ise Kocaeli’nin ülkemizdeki en büyük sanayi illerinden bir tanesi olmasıdır. Bu nedenle Kocaeli ve çevresinde yer alan sanayi sitelerinde çok sayıda tehlikeli madde taşınımı yapılmaktadır. Bu sebeple TMGDK kurallarına uygun bir taşımacılık için danışmanlık alınması zorunludur. Firmamız uzman kadrosu ile birlikte sizlere en iyi danışmanlık hizmetini verecektir.

Karayolu ile taşımacılık, ülkemizde en çok tercih edilen taşımacılık türüdür. Bu nedenle ADR hizmeti ile birlikte müşterilerimize karayolunda tehlikeli madde taşınması hakkında ihtiyaçları olan bilgileri sunmaktayız. ADR’nin tehlikeli olarak saydığı maddelerden birkaçı şu şekildedir: Patlayıcı maddeler ve nesneler, alevlenir sıvılar ve alevlenir katılar, kendiliğinden yanmaya yatkın maddeler, su ile temas ettiğinde alevlenir gazla açığa çıkardan maddeler, organik peroksitler, bulaşıcı maddeler, zehirli maddeler, radyoaktif malzemeler, muhtelif tehlikeli maddeler ve nesneler. Tüm bu maddelerin taşınmasında mevzuata uygun şekilde hareket etmek zorunludur. Bu esnada devreye firmamız ve TMGD hizmetimiz girmektedir.

Kocaeli Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Kocaeli Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Kocaeli Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığının İçeriği

Kocaeli ve çevresinde hizmet veren firmamızın sizlere vermiş olduğu bazı hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Tehlikeli madde boşaltım, doldurma, taşıma gibi süreçlerde ilgili olan bilgilendirmeleri yapmak, bu süreçlerde görev yapan personellere eğitimlerin verilmesi
  • Tehlikeli maddelerin taşınacağı tır ve kamyonların bu maddeleri taşımaya uygun olup olmadığının denetlenmesi
  • Tehlikeli madde taşınmasında ve diğer süreçlerinde kullanılacak olan araç ve gereçlerin kontrollerinin yapılması
  • İnsan ve çevre sağlığı gözetilerek bu hizmetlerin yürütüldüğünden emin olunması
  • Kaza ve olumsuz durumlarda rapor tutularak gerekenlerin yapılmasına yardımcı olunması ve kazada ihmalin olup olmadığının kanıtlanması
  • Mevzuatta oluşan değişikliklerden işletme sahiplerinin haberdar edilmesi ve gerekli yeni önlemlerin alınması

Tüm bu süreçlerde firmamız, sizlere en iyi hizmeti verecektir. Bu sayede ADR hizmeti ile birlikte sizler de işlerinizi daha güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Firmamız Kocaeli’de hizmet veren en iyi firmaların başında gelmektedir.

Bunu Paylaş: