Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

49 – Muş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 49 – Muş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Muş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Muş tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti veren firmamız, bu hizmetini verirken tehlikeli maddelerin dolum, boşaltım ve taşıma süreçlerinin nasıl olması gerektiği hakkında bilgilendirmeler içeren mevzuatlara göre hareket etmektedir. Bu sayede tehlikeli maddeler ile çalışan işletme sahiplerini en iyi şekilde yönlendirerek işlemlerini kolay ve legal bir şekilde yapmalarına yardımcı olmaktayız. Bu nedenle Muş ve çevresindeki iller içerisinde en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi haline gelmiş bulunuyoruz. Firmamız, alanında uzman ve kara, hava, deniz ve demiryolunda tehlikeli madde taşınımı ile ilgili bilgilendirmeleri içeren mevzuatlar konusunda son derece deneyimli bir kadro ile işlemlerini yürütmektedir. Bu nedenle müşteri memnuniyet oranımızın da oldukça yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Doğu Anadolu ve Muş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Muş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Karayolunda Taşınması

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı verirken firmamız ilgili mevzuatlara göre hareket etmektedir. Ülkemizde 2010 yılından beri karayollarında tehlikeli maddelerin taşınımı ile ilgili mevzuat olan ADR uygulanmaktadır. Bu nedenle ADR hizmeti ile birlikte siz değerli müşterilerimize karayollarında tehlikeli maddelerin nasıl sorunsuz ve güvenli bir şekilde taşınması gerektiği hakkında danışmanlık vermekteyiz. Bu danışmanlığımızda buna ek olarak aşağıdaki hizmetlerimiz bulunmaktadır:

  • TMGDK kurallarına uygun şekilde hizmet veren firmamız ilgili işletmelerde tehlikeli maddelerin taşınması, boşaltılması ve dolumu süreçlerinde çalışan personellere bu konu ile ilgili eğitim vermektedir.
  • Acil durum prosedürlerinin uygulanmasına yardımcı olmaktadır.
  • Kaza ve istenmeyen olumsuz durumlar oluşması neticesinde bu durumlara uygun olan evrakların düzenlenmesi ve ilgili kurumlara gönderilmesini sağlamaktadır. Buna ek olarak kazada ihmal ve ihlalin olabilmesi ihtimaline karşı araştırma da yapmaktadır.
  • İşletmelerin ADR prosedürlerine uygun bir şekilde çalışıp çalışmadığını tespit etmek için işletmeleri ziyaret ederek saha çalışması yapmaktadır.
  • İşletmelerin tehlikeli maddeleri taşımak için satın alacağı araçların hangi özelliklere sahip olması gerektiği konusunda işletmelere bilgi vermektedir.
  • Mevzuatta değişebilecek herhangi bir konuda işletmeleri uyararak gerekli yeni düzenlemelerin yapılmasına yardımcı olmaktadır.

TMGD hizmetimiz ile birlikte tüm bu alt hizmetleri bizlerden talep edebilirsiniz.

Muş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Muş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Tehlikeli Maddelerin Sınıflandırılması

Tehlikeli maddelerin güvenliği hakkında bilgi ve danışmanlık veren firmamız, her işletmenin tehlikeli maddelerin neler olduğunu bilmesi gerektiğini düşünmektedir. Ülkemizde tehlikeli maddeler ADR’ye göre sınıflandırılmıştır. Bu sınıflandırmaya göre tehlikeli maddelerden bazıları şunlardır: Patlayıcı maddeler ve patlayıcı nesneler, aşındırıcı maddeler, muhtelif tehlikeli maddeler ve nesneler, zehirli maddeler, su ile temas edildiğinde alevlenir gazlar açığa çıkartan maddeler, kendiliğinden yanmaya yatkın maddeler, gazlar, alevlenir sıvılar ve katılar vb.

ADR hizmeti ile birlikte bu maddelerin nasıl taşınması gerektiği hakkında ilgili bilgilendirmeleri alabilirsiniz. Firmamız Muş ve çevresinde son derece bilinen firmalardandır. Muş Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunu Paylaş: