Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

51 – Niğde Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 51 – Niğde Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Niğde Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Niğde tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetini veren firmamız, bu konuda son derece deneyimli ve köklü bir firmadır. Niğde ve çevresinde de hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına canla başla çalışmaktadır. Bu nedenle firma olarak alanında uzman ve tehlikeli maddelerin taşınması, boşaltılması ve doldurulması ile ilgili mevzuatlara hakim olan bir personel kadro ile çalışmaktayız. Böylece sizlere verdiğimiz hizmetin en iyi ve en kaliteli hizmet olduğundan emin oluyoruz. Karayolu, havayolu, demiryolu ve denizyolunda TMGD hizmeti ile birlikte ihtiyacınız olan tüm bilgileri firmamızdan kolay bir şekilde alabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca danışmanlık veren firmamız değerli müşterilerine yardım edebilmek için her zaman tetiktedir. Niğde Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmet almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Niğde Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmeti Nedir

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti TMGDK aracılığı ile firmamızın sunmasına izin verilen son derece önemli bir hizmettir. Bu hizmet ile birlikte tehlikeli maddeler ile birlikte iş yapan işletmelerin bu maddeleri nasıl kullanması, taşıması, boşaltması gibi durumlarda müşterilerimize danışmanlık vermekteyiz. Bu sayede müşterilerimiz son derece tehlikeli olan bu maddeleri insan ve çevre sağlığına dikkat ederek özenli bir şekilde taşımaktadır. Firma olarak müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetler son derece kapsamlıdır.

Niğde Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Niğde Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Hizmetine Dahil Olan Alt Hizmetler

TMGD hizmetimiz ile birlikte pek çok müşterimiz daha çok karayolunda tehlikeli maddelerin nasıl taşınması hakkında bilgi talep etmektedir. Ülkemizde 2010 yılından beri geçerliliği olan ADR mevzuatı, karayolunda tehlikeli maddelerin nasıl taşınması gerektiğini açıklar niteliktedir. Bu nedenle firma olarak siz değerli müşterilerimize ADR hizmeti ile danışmanlık vermekteyiz. Buna ek olarak diğer alt hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

  • Tehlikeli maddelerin taşınması ve doldurulması, boşaltılması gibi süreçlerde görev alan tüm personellere eğitimlerin verilmesi, işletme sahiplerinin de bu eğitimden faydalanmasının sağlanması
  • Tehlikeli maddeleri taşıyacak olan kamyon ve tır gibi araçların ne gibi özelliklere sahip olması gerektiği hakkında bilgilendirmeler yapılması, var olan araçların bu özelliklere uygun olabilmesi açısından danışmanlık verilmesi
  • Tehlikeli maddeler taşınırken insan ve çevre sağlığına dikkat edilmesinin sağlanması
  • Kaza gibi durumlarda evrakların ve dosyaların hazırlanması, ilgili kurumlara götürülmesi. Kazada ihmal ya da ihlal durumu tespit edildiği taktirde gerekli işlemlerin yapılması.
  • Karayolu, havayolu, denizyolu ve demiryolu tehlikeli madde taşınması ile ilgili mevzuatlarında herhangi bir değişiklik olduğu taktirde danışanların bilgilendirilmesi, yeni mevzuat kurallarına uygun olacak şekilde değişikliklerin yapılması ve önlemlerin alınması

TMGD hizmetimizde var olan tüm bu alt hizmetler Niğde ili içerisinde en çok verdiğimiz hizmetlerdendir. Firma olarak diğer tüm hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunu Paylaş: