Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

Bizi Takip Edin:

Bize Yazabilirsiniz

Bir Telefon Kadar Uzağız

Hemen Görüşmeye Başlayın

59 – Tekirdağ Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Anasayfa / 59 – Tekirdağ Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Tekirdağ Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Tekirdağ tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmeti veren firmamız, bu hizmeti yerine getirirken müşterilerinin istek ve önerileri doğrultusunda hareket etmektedir. Firma olarak her zaman müşteri odaklı bir çalışma prensibine sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu nedenle tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı konusunda en iyi firmalardan bir tanesi olduğumuzu söylemek mümkündür. İşimizi en iyi şekilde yerine getirebilmek amacı ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde alanında en iyi ve karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolunda tehlikeli madde taşımada kullanılan mevzuatlara en hakim olan kişiler ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu sayede Tekirdağ ve çevresindeki tüm illerde en iyi firmaların başında gelmekteyiz. Firmamız, özellikle yurt dışına teslimat yapan firmalara TMGD konusunda son derece dikkatli davranmaktadır. Bu sebeple Tekirdağ ve Trakya bölgesinde gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz.

Tekirdağ Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Nedir

TMGDK yetkisi ile birlikte hizmet vermeye başlamamız ile birlikte müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hizmetimiz, tehlikeli maddelerin alım, satım, boşaltım, doldurma ve taşıma gibi süreçlerinde nasıl hareket edilmesi gerektiği hakkında bizlere bilgi veren mevzuatlara göre hareket etmenize yardımcı olacağımız hizmetin adıdır. Bu hizmet ile birlikte müşterilerimize ADR mevzuatına göre de danışmanlık vermekteyiz.

ADR hizmeti, müşterilerimizin en çok tercih ettiği hizmetlerden bir tanesidir. ADR hizmetiyle birlikte karayolunda tehlikeli maddelerin nasıl taşınması gerektiği konusunda sizlere danışmanlık vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu alanda en profesyonel kişiler ile birlikte sizlere danışmanlık vererek sorunsuz ve insan ve çevre sağlığını tehlikeye atmayacak şekilde transferlerinizi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Bu nedenle ADR ve Tekirdağ Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmetlerimiz pek çok kişinin beğenisini toplamaktadır.

Tekirdağ Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı
Tekirdağ Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Tehlikeli Maddelerin Sınıflandırılması

Tehlikeli maddeler taşınırken en çok karayolu ile taşımacılık kullanılmaktadır. Bu nedenle karayollarında tehlikeli madde taşınması ile ilgili olan ADR mevzuatı devreye girmektedir. ADR mevzuatı, 2010 yılından beri ülkemizde aktif bir şekilde rol oynamaktadır. ADR mevzuatıyla birlikte buna ek olarak tehlikeli maddelerin sınıflandırılması da yapılmıştır. ADR mevzuatında yer alan tehlikeli maddelerin nasıl ve hangi koşullarda taşınması gerektiğine dair danışmanlık hizmetini Tekirdağ ve ülkemizin tüm illerinden sorunsuz bir şekilde talep edebilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına canla başla çalışmaktayız.

ADR’de yer alan tehlikeli madde sınıflarından bazıları şu şekildedir: Patlayıcı maddeler ve patlayıcı nesneler, su ile temas ettiğinde alevlenir gazlar açığa çıkartan maddeler, organik peroksitler, zehirli maddeler, radyoaktif maddeler, muhtelif tehlikeli maddeler, bulaşıcı maddeler, yükseltgen maddeler, alevlenir sıvılar ve alevlenir katılar, gazlar gibi sınıflardır. Tüm bu sınıflardaki ürünlerin taşınmasında ADR ve diğer mevzuatlara uyulması şarttır. Bu sebeple ADR hizmeti işletmelerin alması gereken en önemli hizmetlerin başında gelmektedir.

Tekirdağ Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hakkında daha geniş çaplı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bunu Paylaş: